Publikováno

Od našich zákazníků | From our customers

Od srpna 2019 naleznete v Jungmannově ulici v Praze malý krámek plný roztodivných starožitných hodin, starých hodinek a barevných retro budíků. Na našem Facebooku a Instagramu budeme nově sdílet zajímavé fotografie, které se k nám od našich zákazníků dostaly. Zapojte se také ;).

Since August 2019, you will find a small clock and watch shop at Jungmannova Street in Prague. Place full of rare antique clocks, old watches and colorful retro alarm clocks. On our Facebook and Instagram, we will now share interesting photos that came to us from our customers. Get involved too;).

Hodinky s příběhem | Watches with story

Nadále budeme vděční za vaše ohlasy a komentáře na sociálních sítích. Některé můžete shlédnout níže.

We appreciate your reviews on our social pages. Some of them below.

Facebook, google

Přidat recenzi | add review Google❱ Facebook❱

positive review  Nice shop with many vintage watches in working condition.

thumb Spy Pap
21.7.2020

positive review  Can recommend, best service

thumb Morten Deleuran Thestrup
12.10.2020

positive review  Moc hezké hodinářství se vstřícným a ochotným panem majitelem. Po chvilce váhání jsem si tady zakoupil vysněné hodiny Omega ze 60. let. Velmi doporučuji!

thumb Radek Hampl
28.8.2022

positive review  Krásné kousky, co udělají neskutečnou parádu. Skvělá komunikace je samozřejmostí. Odeslání bylo hned druhý den. Doporučuji.

thumb Jan Hejtmánek
27.9.2020

positive review  Pasé por esta tienda de relojes en mi vieja y me gustó realmente. Muy buena atención de los vendedores. La recomiendo al 100%

thumb Mati Panusopulos
5.8.2020

positive review  Skvělá komunikace.Krásné hodinky.

thumb Michal Eibl
17.7.2020

positive review  Moooc doporučuji tento kouzelný obchůdek. Koupila jsem překrásné kapesní sluneční hodinky jako dárek. Velmi ochotně mi tu vyšli vstříc a bleskurychle odeslali. Není co dodat. 11 bodů z 10. ♡ Díky ještě jednou. Petra

thumb Petra Sejtková
25.3.2020

positive review  Very professional and reliable customer service. I was looking for a unique Tissot masterpiece and I have finally found it! They offer a really wide variety of products. Thanks a lot guys! I will be back! ?

thumb Adam Filasiak
5.8.2020

positive review  Super místo plné krásných věcí. Vždy když jdu kolem rád poslouchám jak se ulici nese tikot všech starých hodin.

thumb Jaroslav Tauberů
14.7.2020

Tripadvisor

Přidat recenzi | add review Tripadvisor❱

star rating  Šli tam koupit vintage hodinky, opravdu ohromující sortiment věcí a majitelé byli opravdu milí!

camillamarabini
1.1.1970

star rating  Velmi užitečný a trpělivý majitel! Už od začátku můžete říci, že je nadšenec! Koupil si vintage hodinky Zenith ze 40. let 20. století ve velmi dobrém stavu. Rozhodně... read more

paddhgt
1.1.1970

star rating  Tuto prodejnu jsem navštívil již podruhé a neodešel s prázdnou. Velice milý a přátelský personál,který ví co nabízí. Profesionální úroveň a lidskost mne nutí se zastavit vždy když jdu kolem.... read more

S3834UVmartinb
1.1.1970

star rating  Okouzlující místo s tikajícími hodinami všude: -). Budova je velmi zajímavá. Doporučit návštěvu; )

Patrik P
1.1.1970

star rating  Skvělá obsluha. Věděli hodně a dobře mi poradili s výběrem. 10/10 koupil bych víc hodinek, kdybych měl víc rukou!

PepikOmacka
1.1.1970
Please follow and like us:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The maximum upload file size: 1 MB.
You can upload: image, other.